KUP WYPOŻYCZ FOTOLUSTRO MAGIC MIRROR – MADE IN GERMANY!

Magic Mirror

KUP MAGIC MIRROR

Chcesz kupić lustro Magic Mirror, by używać go na eventach lub jako narzędzie marketingowe do różnorodnych zastosowań? Poproś o niezobowiązujące przedstawienie informacji na ten temat!

Magic Mirror

MADE IN GERMANY

W prowadzonym przez nas salonie wystawowym można obejrzeć wszystkie systemy fotokabin – opracowane i stworzone we własnym warsztacie. Zapytaj o lokalizację.

PROFESJONALNE MAGIC MIRROR PHOTOBOOTH

CAMBRIDGE

Nasz model Cambridge to najnowszy model w naszym portfolio. Lustro fotograficzne zachwyca wyrafinowanym designem i niewielką wagą. Przy wadze (...)

Więcej

YORK

Aby na evencie wywołać sensację swoją mobilną fotobudką, trzeba już dzisiaj mieć w swojej ofercie coś szczególnego. I to właśnie oferuje pełnowymiarowe lustro (...)

Więcej

MANCHESTER

Magic Mirror model Manchester jest wyposażony w najnowszą technologię oraz pełnokonstrastowy wyświetlacz OLED 55 cali o wysokiej jasności. To nasze (...)

Więcej

LONDON

Wszystko jest trochę większe i pełniejsze blasku – to charakteryzuje Londyn nie tylko jako metropolię. Również nasze fotolustro Magic Mirror model London nazwane (...)

Więcej

LEEDS

Bycie smart jest na topie – czy to w zakresie ubrań czy też gadżetów technicznych. Nie bez powodu smartfon jest niezaprzeczalnie numerem jeden wśród (...)

Więcej

LIVERPOOL

Nasze fotolustro Magic Mirror Magic Mirror model Liverpool o pełny sukces w prawdziwym tego słowa znaczeniu: niezwykłe, w pełni okrągłe lustro znajdujące się na (...)

Więcej

GLASGOW

Wybierając nasze fotolustro Magic Mirror model Glasgow, decydujesz się na kompaktową fotobudkę z przestronnym ekranem dotykowym.


Więcej

OXFORD

Elegancja spotyka się z działaniem na publikę: to właśnie nasze fotolustro Magic Mirror model Oxford. Projekt jest oparty na pełnowymiarowym lustrze (...)

Więcej

WSZYSTKIE SYSTEMY MOŻNA OBEJRZEĆ W NASZYM SALONIE WYSTAWOWYM

Magic Mirror Made in Germany

Magic Mirror - Made in Germany!
Wszystkie systemy można obejrzeć w naszym salonie wystawowym.

DLACZEGO WARTO KUPIĆ FOTOLUSTRO MAGIC MIRROR?

R-O-I

Konieczny nieduży kapitał początkowy, możliwa szybka amortyzacja inwestycji. Chętnie doradzimy w zakresie możliwości w branży – w sposób szczegółowy i praktyczny.

WSZECHSTRONNOŚĆ

Różnorodne możliwości i obszary zastosowania, jak również branże (np. gastronomia, kluby, centra handlowe, hotele, jarmarki, firmy organizujące targi, fotografowie, didżeje i wiele innych).

BOGATE OPROGRAMOWANIE

Przyciągnij uwagę dzięki indywidualnym animacjom (np. mp4) lub zintegrowaniu innowacyjnej technologii (filmy z efektem bumeranga, GIFy, ikony emoji, dynamiczne filtry).

PUNKT SPRZEDAŻY

Idealne narzędzie marketingowe dla punktu sprzedaży dzięki byciu blisko klientów i możliwości otrzymywania oraz przekazywania autentycznych informacji zwrotnych (za pośrednictwem kanałów społecznościowych).

GWARANCJA DOBREJ ZABAWY

Przyciąga wzrok na eventach firmowych (takich jak imprezy pracownicze i wydarzenia dla klientów), jak również prywatnych imprezach różnego rodzaju.

PRZYJAZNE DLA STARTUPÓW

Twoje szybkie przejście do samodzielności! Wspieramy Cię m.in. w wejściu do internetu, w szablonach zdjęciowych czy projektowaniu indywidualnych profili!

KOMUNIKACJA

Przełam lody podczas interakcji z klientami lub wykorzystaj fotolustro Magic Mirror do własnych celów i działań w zakresie integracji zespołu.

MOŻLIWOŚCI BRANDINGOWE

Atrakcyjne powierzchnie reklamowe na ekranach lub budynkach! Poznaj możliwości rozprzestrzeniania swojego przekazu reklamowego.

UNIKATOWA PROPOZYCJA SPRZEDAŻY

Rozbuduj spektrum swoich możliwości w sposób zaplanowany! Świadomie wyróżnij się spośród reszty tłumu!

ROZSZERZENIE GRUPY DOCELOWEJ

Celowo wywieraj wrażenie na swojej grupie docelowej! Zmieniaj przy tym używane środki i ulepszaj ofertę!

FOTOBUDKA MAGIC MIRROR – DLACZEGO WARTO KUPIĆ WŁAŚNIE U NAS?

 • MADE IN GERMANY: Stworzone przez mistrzów!
   
 • WSPARCIE I PORADY: Możesz korzystać z naszego wsparcia i porad 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu!
   
 • DOSTĘPNOŚĆ: YMożesz skontaktować się z nami telefonicznie w dowolnym momencie! Mówimy w Twoim języku
   
 • DOŚWIADCZENIE W BRANŻY: Korzystaj z naszego bogatego doświadczenia w branży eventów i fotobudek!
   
 • OFERTA: W naszej ofercie znajdują się szkolenia i dostosowane usługi w zakresie oprogramowania, byśmy mogli spełniać Twoje praktyczne potrzeby!
 • WSZYSTKO W JEDNYM MIEJSCU: Oferujemy pełny kompleksowy pakiet od jednego dostawcy usług: własna produkcja | pośrednictwo w zakresie zleceń | wsparcie i wiele więcej.
   
 • DOPASOWANE ROZWIĄZANIA: Dopasowujemy nasze fotobudki Magic Mirror do Twoich wymagań! Porozmawiaj z nami! Rzuć nam wyzwanie!
   
 • NASZA GWARANCJA: Gwarantujemy odpowiedni system fotokabin Magic Mirror o odpowiedniej cenie i jakość oraz w odpowiednim miejscu!
   
 • WSPÓŁPRACA / PARTNERSTWO: Uważamy się za partnera naszych klientów, dostawców i osób kontaktowych. Zawsze śledzimy to, co się dzieje na rynku!

GRUPY DOCELOWE I OKAZJE DLA FOTOLUSTRA MAGIC MIRROR!

EVENTY PRACOWNICZE

Imprezy integracyjne i letnie, świętowanie jubileuszów i końca szkoły, wydarzenia bożonarodzeniowe – didżeje, obsługa gastronomiczna, fotografowie.

TARGI

Rozbuduj prezentację na targach / zaoferuj dodatkowe atrakcje na stoisku – firmy organizujące targi.

SPOTKANIA OBJAZDOWE

Prezentacja produktu – wzmocnienie przekazu reklamowego – jarmarki.

EVENTY PUBLICZNE

Dni otwarte, jubileusz miasta, festiwal uliczny lub wesołe miasteczko – wydarzenia publiczne.

WYDARZENIA INAUGURACYJNE

Wzmocnienie inauguracji – dynamika (zespół) – organizacje – osoby odpowiedzialne.

OTWARCIE FIRMY

Przyciągaj uwagę (wzbudzaj rozgłos) i przywiązuj do siebie klientów – centra handlowe, sprzedaż hurtowa i detaliczna.

WYDARZENIE WIECZORNE

Festiwale, koncerty czy profesjonalne powitanie Nowego Roku – firmy i kluby.

GASTRONOMIA

Wieczory towarzyskie (wydarzenia galowe) i atrakcje – hotele i restauracje.

SEKTOR ROZRYWKI

Rozszerzenie oferty usług (atrakcji) – właściciele hal widowiskowych.

PUBLIC RELATIONS

Akcje reklamowe i ukierunkowane wydarzenia oraz działania – biura podróży.

JEŚLI SZUKASZ FOTOLUSTRA MAGIC MIRROR, JESTEŚMY DLA CIEBIE IDEALNYM PARTNEREM!

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w tworzeniu systemów fotokabin Magic Mirror i profesjonalnej organizacji eventów gwarantujemy pomoc oraz wsparcie od samego początku zakupu. Doradzamy, jak tak innowacyjna gwarancja dobrej zabawy, jaką jest Magic Mirror, może zostać optymalnie wykorzystana jako narzędzie marketingowe. Jesteśmy zawsze dostępni i wraz z Tobą znajdziemy idealne lustro dla danej grupy docelowej. Uważamy się za partnera naszych klientów oraz dostawców i oferujemy Ci różnorodne usługi finansowe. Porozmawiaj z nami!

Rzuć wyzwanie naszemu szerokiemu portfolio produktów Magic Mirror!